Личаківське кладовище

  • Личаківське кладовище
  • Личаківське кладовище
  • Личаківське кладовище

Тривалість: 2 год.

Містика і божественність, романтика та готика, гармонія і елегійна тиша - все це Ви можете відчути і побачити на Личаківському кладовищі, славнозвісному Львівському Некрополі. Починаючи з кінця 18 століття, тут знаходили спочинок видатні для історії люди. Проходячи алеями кладовища-парку, музею під відкритим небом, ми дізнаємося багато цікавих історій про життя, кохання, а також бізнес чи гумор із біографії досить різних персоналій.

Серед видатних "мешканців" цього "міста мертвих" - Іван Франко, Ігор Білозір, Володимир Івасюк, Соломія Крушельницька, Маркіян Шашкевич, Стефан Банах, Марія Конопницька, Артур Ґротґер та ряд інших визначних постатей. Окрім поодиноких поховань, на кладовищі присутні меморіали жертвам бойових дій, повстань різних епох. Окремої уваги заслуговують український та польський військові меморіали, розташовані на спеціально відведених ділянках.

Відкривайте разом з нами історії видатних людей славетного міста!

Про екскурсію

Про екскурсію

 Це місце - одне з найстаріших і найпомпезніших поховань у всій Європі. Відомі історики, культурні діячі, архітектори, славнозвісні письменники і поети, громадські діячі, воїни, політики, композитори і  співаки знайшли там свій спокій. Сакральні скульптури, пишні усипальниці, старовинні родинні каплиці не залишать Вас байдужими!

Програма екскурсії:

Програма екскурсії:

  • Зустріч біля входу
  • Поховання Ігоря Білозора, Маркіяна Шашкевича, Івана Франка, Соломії Крушельницької, Володимира Івасюка та багатьох інших знаних особистостей
  • Гробниці та каплиці, що мають найвищу мистецьку та історичну цінність

Вартість екскурсії:

Вартість екскурсії:

 200 грн за годину (від усієї групи) – для груп до 15 чоловік.

*Додатково оплачується ціна вхідних квитків до туристичних об’єктів


Замовити екскурсію