Золота підкова Львівщини

  • Золота підкова Львівщини
  • Золота підкова Львівщини
  • Золота підкова Львівщини

Тривалість: 8 год 

"Золота підкова Львівщини" - популярний туристичний маршрут найбільш відомими замками Львівської області. Назву "Золота підкова" отримав через розташування замків дугою, що схожа на підкову.Ви самі зможете переконатись наскільки різноманітною є Львівська область.

Про екскурсію

Про екскурсію

В нашій подорожі ми відкриємо для себе нові історії та легенди, прекрасні маєтки та вражаючі величчю замки. Львівщина гостинно запрошує, тож давайте відкривати її разом!

Олеський замок — його вважають однією із найстаріших фортець України часів Кивської Русі. Перші історичні згадки про замок сягають ще 1327 року. Стіни цього замку протягом років зберігають свою унікальну історію, таємниці королів та захоплюючі легенди.Тут народився майбутній король Польщі – Ян ІІІ Собєський, за часів правління якого замок отримав статус королівської резиденції. Під час екскурсії у Вас буде можливості оглянути інтер’єри замку, де зберігається більше 1500 експонатних одиниць (ікони, скульптури ,оригінальні меблі 17-18 століття, колекція творів  всесвітньо відомого скульптора Івана Пінзеля та багато інших цінних історичних пам’яток.

Підгорецький замок — однин із найкрасивіших ренесансних палаців Європи. Замок зачинено на реставраційно-відновлювальні роботи, тому для огляду доступні лише навколишні території, фасад та костел Воздвиження  святого Йосипа (з можливістю оглянути інтер’єр костелу). Костел був побудований на замовлення Вацлава Пйотра Жевуського у 1752–1766 роках як родова усипальниця. 
До замку відвідувачів вабить не лише архітектура, але й містичні історії про привид жінки (її тут називають “Білою пані”), який блукає замком.

Золочівський замок — пам’ятка історії і культури національного значення. Споруда відноситься до неоголландського типу оборонних споруд і належить до пам’яток типу «palazzo in fortezzo», тобто поєднує функції оборони та житла. На території також знаходиться Китайський палац, де представлене мистецтво країн Сходу. Велику цікавість у туристів викликають також камені з зашифрованими написами. Припускають, що написи були  зроблені тамплієрами. Кажуть, що тут здійснюються бажання.
Замок у Золочеві діє як відділ Львівської галереї мистецтв, тому у Вас буде чудова нагода оглянути інтер’єри та експозицію замку.

 

Програма екскурсії:

Програма екскурсії:

  • Виїзд зі Львова (09:30)
  • Олесько (огляд замку)
  • Підгірці (огляд палацу)
  • Золочів (огляд замку та обід)
  • Повернення до Львова (17-18:00)

Вартість екскурсії:

Вартість екскурсії:

300   грн з людини ( у вартість входить проїзд комфортабельним автобусом та туристичний супровід)

*Додатково оплачується ціна вхідних квитків до туристичних об’єктів  та обід


Замовити екскурсію